Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, Kina, 1900-tal, rödlackerat, beslag i järn, invändigt med hylla och 2 lådor höjd 184, 106x57 cm
Sprickor och slitage
700817
2019-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här