Skåp Kina

Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, Kina, 1900-tal, rödlackerat, beslag i järn, invändigt med hylla och 2 lådor höjd 184, 106x57 cm

Sprickor och slitage

700817

2019-11-13