Flemming Brylle & Preben Jacobsen bordslampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLEMMING BRYLLE & PREBEN JACOBSEN, bordslampa, 1960-tal plast, skärmar med vita plastlameller höjd ca 50 cm

Beläggningar och slitage

700818

2019-11-12