Lennart Rosensohn oljemålning

Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

6 000 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Motiv med Rabbin, signerad Rosensohn, daterad 84, olja på duk, ca 74 x 63 cm

700823

2019-11-20