NK satsbord

NK satsbord
NK satsbord
NK satsbord
NK satsbord
NK satsbord
NK satsbord
NK satsbord
NK satsbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORDISKA KOMPANIET, satsbord, 1900-tal, mörkbestad ek, brickmärkt, höjd 72, 55x38 cm

Lagningar

700824

2019-11-12