Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PIPSTÅNKA, daterad 1769 (nian spegelvänd), målad dekor i rött, blått och svart, laggband av vidjor, H ca 21 cm
Skador: Bruksslitage, lagningar, kompletterad bl a del av locket,
700842
2019-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här