Köpmansdisk
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
KÖPMANSDISK, björk, 1940-tal, 15 lådor, skjutdörrar nedtill med bakomliggande hyllinredning, höjd 93, exkl sockel, bredd 51, längd 191 cm.
Kuntoraportti
3 lådor saknas, omgjorda till fack för papper. Bruks- och åldersrelaterat slitage, renoverad och kompletterad, avslag/skador
700844
Päivämäärä:
2019-11-12