Köpmansdisk

Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

KÖPMANSDISK, björk, 1940-tal, 15 lådor, skjutdörrar nedtill med bakomliggande hyllinredning, höjd 93, exkl sockel, bredd 51, längd 191 cm.

Kuntoraportti

3 lådor saknas, omgjorda till fack för papper. Bruks- och åldersrelaterat slitage, renoverad och kompletterad, avslag/skador

700844

Päivämäärä:

2019-11-12