Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
800 SEK
PILLERDOSA, Johan Samuel Lannge, Växjö, 1800, förgylld insida, 6,5 cm, längd 54 g
Mindre lagning
700855
2019-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här