Pillerdosa

Pillerdosa
Pillerdosa
Pillerdosa
Pillerdosa
Pillerdosa
Pillerdosa
Pillerdosa
Pillerdosa
Pillerdosa
Pillerdosa
Pillerdosa
Pillerdosa

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

800 SEK

PILLERDOSA, Johan Samuel Lannge, Växjö, 1800, förgylld insida, 6,5 cm, längd 54 g

Mindre lagning

700855

2019-11-17