Klubbat för:
900 SEK
1 000 SEK
BORDSUPPSATS, vitmetall och glas, 1900-talets början, jugend, dekor i form av sfinxer och palmetter, höjd ca 29, diameter 25 cm
Slitage, smärre stötskador
700875
2019-11-15