Bordsuppsats Jugend

Bordsuppsats Jugend
Bordsuppsats Jugend
Bordsuppsats Jugend
Bordsuppsats Jugend
Bordsuppsats Jugend
Bordsuppsats Jugend

Klubbat för:

900 SEK

1 000 SEK

BORDSUPPSATS, vitmetall och glas, 1900-talets början, jugend, dekor i form av sfinxer och palmetter, höjd ca 29, diameter 25 cm

Slitage, smärre stötskador

700875

2019-11-15