Karl-Erik Olsson "Snogreröd"

Karl-Erik Olsson
Karl-Erik Olsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL-ERIK OLSSON "SNOGERÖD" (1927-1995): "Kulturarbetare", komposition med hundar, signerad och daterad Olsson-Snogeröd -77, bildmått 36x29 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

700887

2019-11-25