Skulptur gips

Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANITA BRUSEWITZ-HANSSON (född: 1927): Sittande kvinna, signerad, gips, höjd ca 40 cm

Skador

700892

2019-11-12