Golvlampor 1960/70-tal

Golvlampor 1960/70-tal
Golvlampor 1960/70-tal
Golvlampor 1960/70-tal
Golvlampor 1960/70-tal
Golvlampor 1960/70-tal
Golvlampor 1960/70-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPOR, 2 st, 1960/70-tal, kromade, Fagerhult, varav en etikettmärkt, reglerbara, höjd ca 130.

Bruksslitage.

700898

2019-11-12