Skåp nyrenässans

Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅP, Nyrenässans, 1800-talets slut, skurna detaljer, fanér i valnöt, höjd ca 153, 68 x 53 cm

Repor, märken, slitage

700947

2019-11-20