Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅP, Nyrenässans, 1800-talets slut, skurna detaljer, fanér i valnöt, höjd ca 153, 68 x 53 cm
Repor, märken, slitage
700947
2019-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här