Vinställ smide 1900-tal

Vinställ smide 1900-tal
Vinställ smide 1900-tal
Vinställ smide 1900-tal
Vinställ smide 1900-tal
Vinställ smide 1900-tal
Vinställ smide 1900-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINSTÄLL, 1900-tal, svärtat smide, för ca 20 flaskor, höjd ca 94, 47 x 39 cm

Slitage, hänglås upplåst men kod okänd

700951

2019-11-20