Taklampa från NK, Nordiska Kompaniet, 1940/50-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, tillverkad för Nordiska Kompaniet, NK, 1940/50-tal, rödlackerad metall, märkt NK 530008, Höj- och sänkbar, skärmens diameter 32 cm

Slitage, ytmärken, fläckar

700955

2019-11-14