Miniatyrsäng och barnstol 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINIATYRSÄNG, 1800-tal, mitt, imitationsmålat trä, L ca 34 cm, BARNSTOL, allmoge, 1800-tal, fur, rester av originalbemålning, H ca 56 cm

Skador: Slitage, stol behöver limmas, ranglig

700956

2019-11-16