Juliusz Joniak
Closed
2019-11-23
700959
| Sold for | 17 500 SEK |
| Estimate | 10 000 SEK |
JULIUSZ JONIAK (född 1925), "Toledo III", olja på duk, signerad och daterad 76, 70 x 80 cm.
Sedvanligt ytslitage.