Juliusz Joniak

Juliusz Joniak
Juliusz Joniak
Juliusz Joniak
Juliusz Joniak

Klubbat för:

17 500 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

JULIUSZ JONIAK (född 1925), "Toledo III", olja på duk, signerad och daterad 76, 70 x 80 cm.

Zustandsbeschreibung

Sedvanligt ytslitage.

700959

2019-11-23