Klubbat för:
17 500 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
JULIUSZ JONIAK (född 1925), "Toledo III", olja på duk, signerad och daterad 76, 70 x 80 cm.
Zustandsbeschreibung
Sedvanligt ytslitage.
700959
2019-11-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner