Juliusz Joniak oljemålning
Closed
2019-11-23
700961
| Sold for | 13 500 SEK |
| Estimate | 10 000 SEK |
JULIUSZ JONIAK (född 1925), "Uliozka", olja på duk, signerad och daterad 80, 60 x 73 cm.
Sedvanligt ytslitage, uppfodrad på senare duk.