Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, tenn och mässing, Frankrike ca 1900, märkt "PIPER-HEIDSIECK, REIMS", stämplad ARGIT Paris, höjd 20, diamater ca 19 cm
Bruksslitage
700968
2019-11-14