Ask Japan lackarbete

Ask Japan lackarbete
Ask Japan lackarbete
Ask Japan lackarbete
Ask Japan lackarbete
Ask Japan lackarbete
Ask Japan lackarbete
Ask Japan lackarbete
Ask Japan lackarbete

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ASK MED LOCK, Japan, 1800-tal, lackarbete med dekor i guld, höjd 6, 12x11 cm

mindre nagg undertill

700975

2019-11-29