Curt Hamne blyerts på papper

Curt Hamne blyerts på papper
Curt Hamne blyerts på papper
Curt Hamne blyerts på papper
Curt Hamne blyerts på papper
Curt Hamne blyerts på papper
Curt Hamne blyerts på papper

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURT HAMNE (född 1943): Utsikt över vinter skogsmark från en grotta, signerad Curt Hamne, daterad -73, blyerts på papper, ca 99x74 cm

Ej examinerad ur ramen

700977

2019-11-14