Skulptur gips 1900-tal

Skulptur gips 1900-tal
Skulptur gips 1900-tal
Skulptur gips 1900-tal
Skulptur gips 1900-tal
Skulptur gips 1900-tal
Skulptur gips 1900-tal
Skulptur gips 1900-tal
Skulptur gips 1900-tal
Skulptur gips 1900-tal
Skulptur gips 1900-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, gips på träsockel, märkt A Fattinnaz Roma, total höjd ca 52 cm

Naggar

700982

2019-11-20