Ingegerd Råman vas

Ingegerd Råman vas
Ingegerd Råman vas
Ingegerd Råman vas
Ingegerd Råman vas
Ingegerd Råman vas
Ingegerd Råman vas
Ingegerd Råman vas
Ingegerd Råman vas

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

INGEGERD RÅMAN, (Född 1943), vas, Orrefors, glas, etsad dekor, signerad och numrerad 32/200, daterad 2004, höjd 48 cm.

Zustandsbeschreibung

kalkavlagringar

700989

2019-11-12