Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
INGEGERD RÅMAN, (Född 1943), vas, Orrefors, glas, etsad dekor, signerad och numrerad 32/200, daterad 2004, höjd 48 cm.
Zustandsbeschreibung
kalkavlagringar
700989
2019-11-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner