Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PABLO PICASSO (Spanien/Frankrike 1881-1973), "Pour Robie", etsning, signerad i plåten, bladmått ca 26x21 cm
Medföljer cerifikat
700992
2019-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här