Pablo Picasso etsning

Pablo Picasso etsning
Pablo Picasso etsning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PABLO PICASSO (Spanien/Frankrike 1881-1973), "Pour Robie", etsning, signerad i plåten, bladmått ca 26x21 cm
Medföljer cerifikat

700992

2019-11-29