Bägare och kanna i silver
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ENGELSKT SILVER Kanna samt bägare, kannan, London, England, 1800-talets mitt (otydliga stämplar, öjd ca 12,5 cm), bägare med två hänklar, Wildman Smith, London, 1800-tal (höjd ca 10 cm, gravyr), bruttovikt ca 185 gram
bägare med bristiningar vid hänklar
700993
2019-11-25