Miniatyrmålning 1700-talets hälft

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRMÅLNING, 1700-talets första hälft, porträtt föreställande högreståndsman klädd i rustning och röd mantilj, olja på koppar, 4,5 x 4,3 cm

Slitage, färgbortfall

700994

2019-11-12