Andreas Singdahlsen oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDREAS SINGDAHLSEN (1855-1947): Sydländskt landskapsmotiv, signerad och daterad Andr Singdahlsen 1904, olja på duk, 43x51 cm

701008

2019-11-12