Läkarstol

Läkarstol
Läkarstol
Läkarstol
Läkarstol
Läkarstol
Läkarstol
Läkarstol
Läkarstol
Läkarstol
Läkarstol

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LÄKARSTOL, 1900-talets första hälft, snurrbar, lackerad metall, vitmålad sits, filklädd ryggbricka, sitthöjd ca 54 cm.

Bruksslitage, senare målning.

701052

2019-11-12