Dosor i mässing

Dosor i mässing
Dosor i mässing
Dosor i mässing
Dosor i mässing
Dosor i mässing
Dosor i mässing

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSOR, 2 st, 17/1800-tal, en kalenderdosa, mässing, dekor i relief, längd ca 15,5 cm

en dosa med lagningar

701056

2019-11-25