Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERIC LÖFMAN, silverbägare, 4+2 st, MGAB, Uppsala 1970-80-tal, höjd ca 11-13 cm, total vit ca 448 g
Smärre slitage
701068
2019-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här