Eric Löfman silver

Eric Löfman silver
Eric Löfman silver
Eric Löfman silver
Eric Löfman silver
Eric Löfman silver
Eric Löfman silver
Eric Löfman silver
Eric Löfman silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIC LÖFMAN, silverbägare, 4+2 st, MGAB, Uppsala 1970-80-tal, höjd ca 11-13 cm, total vit ca 448 g

Smärre slitage

701068

2019-11-14