Mortlar 10 st mässing

Mortlar 10 st mässing
Mortlar 10 st mässing
Mortlar 10 st mässing
Mortlar 10 st mässing
Mortlar 10 st mässing
Mortlar 10 st mässing
Mortlar 10 st mässing
Mortlar 10 st mässing

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MORTLAR, 10 st, 1900-tal, med pistiller, mestadels Skultuna, mässing, höjd ca 15-5,6 cm

Bruksslitage

701072

2019-11-14