Seidel & Co flaska

Seidel & Co flaska
Seidel & Co flaska
Seidel & Co flaska
Seidel & Co flaska
Seidel & Co flaska
Seidel & Co flaska
Seidel & Co flaska
Seidel & Co flaska
Seidel & Co flaska
Seidel & Co flaska
Seidel & Co flaska
Seidel & Co flaska

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FLASKA, 1800-tal, Seidel & Co, Hof Liefersalen, Breslau, Tyskland, i form av militär kask, brunt glas med guldbemålade detaljer, kork i trä, märkt undertill, höjd ca 19 cm

Ingår i tema Samlarhem

Färgbortfall förekommer, mindre nagg

701081

2019-11-26