Helmi Sjöstrand oljemålning

Helmi Sjöstrand oljemålning
Helmi Sjöstrand oljemålning
Helmi Sjöstrand oljemålning
Helmi Sjöstrand oljemålning
Helmi Sjöstrand oljemålning
Helmi Sjöstrand oljemålning
Helmi Sjöstrand oljemålning
Helmi Sjöstrand oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HELMI SJÖSTRAND (Finland, 1864-1956): Torg, signerad Helmi Sjöstrand, olja på duk monterad på pannå, ca 50x62 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

701088

2019-11-25