Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STRÅLKASTARE, för fartyg, Francis Searchlights, England, mässing, elektrifierad, 1900-tal, höjd ca 63 cm
Smärre slitage, anlupen
701122
2019-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här