Strålkastare för fartyg

Strålkastare för fartyg
Strålkastare för fartyg
Strålkastare för fartyg
Strålkastare för fartyg

Klubbat för:

8 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

STRÅLKASTARE, för fartyg, Francis Searchlights, England, mässing, elektrifierad, 1900-tal, höjd ca 63 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage, anlupen

701122

Päivämäärä:

2019-12-01