Strålkastare för fartyg
Klubbat för:
8 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
STRÅLKASTARE, för fartyg, Francis Searchlights, England, mässing, elektrifierad, 1900-tal, höjd ca 63 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage, anlupen
701122
Päivämäärä:
2019-12-01