Edvard Rosenberg oljemålning

Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDVARD ROSENBERG (1858-1934): Björkar vid vatten, signerad Edv. Rosenberg 1914, olja på duk, ca 46x38 cm

Mindre dukskador

701123

2019-11-12