Stanislaw Zoladz akvarell
Klubbat för:
7 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Stenmotiv, signerad och daterad Zoladz -90, akvarell, bladstorlek ca 75,5 x 57 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
701127
Päivämäärä:
2019-11-13