Stanislaw Zoladz akvarell

Stanislaw Zoladz akvarell
Stanislaw Zoladz akvarell
Stanislaw Zoladz akvarell
Stanislaw Zoladz akvarell
Stanislaw Zoladz akvarell
Stanislaw Zoladz akvarell

Klubbat för:

7 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Stenmotiv, signerad och daterad Zoladz -90, akvarell, bladstorlek ca 75,5 x 57 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram

701127

Päivämäärä:

2019-11-13