Gunnar Persson Kronblom

Gunnar Persson Kronblom
Gunnar Persson Kronblom
Gunnar Persson Kronblom
Gunnar Persson Kronblom

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

GUNNAR PERSSON (1933-2018), Kronblom, signerad Gunnar Persson-89, akvarell, 23x33 cm

Gunnar Persson är en svensk serieskapare.

Kuntoraportti

701129

Päivämäärä:

2019-11-14