Gunnar Persson Kronblom
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
GUNNAR PERSSON (1933-2018), Kronblom, signerad Gunnar Persson-89, akvarell, 23x33 cm
Gunnar Persson är en svensk serieskapare.
Kuntoraportti
701129
Päivämäärä:
2019-11-14