Peter Dahl
2019-11-12
701135
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): "Afton i parken", signerad, 493/1500, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm
Oramat blad