Olle Bonniér gouache

Olle Bonniér gouache
Olle Bonniér gouache
Olle Bonniér gouache
Olle Bonniér gouache
Olle Bonniér gouache
Olle Bonniér gouache

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLLE BONNIÉR (1925-2016): Komposition, signerad och daterad Bonnier -67, gouache, ca 19x20 cm

701144

2019-11-14