Leif Johansson akvarell

Leif Johansson akvarell
Leif Johansson akvarell
Leif Johansson akvarell
Leif Johansson akvarell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEIF JOHANSSON (född 1950): Abstrakt komposition, signerad Leif Johansson, akvarell, 75x56 cm

701145

2019-11-12