Auli Korhonen relief
2019-11-15
701158
| Klubbat belopp | 240 EUR |
| Utropspris | 350 EUR |
AULI KORHONEN (1955-) "Tri color I", trärelief med plexiglas, a tergo signerad samt daterad -06, 35x38 cm