Certina Argonaut 285 herrarmbandsur

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CERTINA, armbandsur, Argonaut 285, guldpläterad, 1970-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 919.1285.25, cal 919-1, fixoflexarmband, diameter 35,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, bruksslitage

701170

2019-11-15