Gustaf Fredriksson akvarell

Gustaf Fredriksson akvarell
Gustaf Fredriksson akvarell
Gustaf Fredriksson akvarell
Gustaf Fredriksson akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUSTAF FREDRIKSSON (1901-1982): Fartygsporträtt av "Eros" - Göteborg, akvarell, signerad, bildyta ca 34x44 cm

701171

2019-11-12