Akvarell Gustaf Fredriksson

Akvarell Gustaf Fredriksson
Akvarell Gustaf Fredriksson
Akvarell Gustaf Fredriksson
Akvarell Gustaf Fredriksson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUSTAF FREDRIKSSON (1901-82): Fartygsporträtt av "Fortuna" - Vätö 1883, capt. Johansson: Harnäset, signerad G. Fredriksson, akvarell, bildyta ca 36x52,5 cm

701175

2019-11-12