Gunnar Persson oljemålning En konstsamlares hem

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR PERSSON (1908-1975): "Rosor vid ateljén", signerad Gunnar Persson, 1944, olja på pannå, ca 38x46 cm,

701178

2019-11-12