Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Grottförvandling, signerad och daterad på baksidan Albert Johansson 1962, blandteknik limfärg/akvariesand/betongspackel på pannå, 91x122 cm,
701179
2019-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här