Albert Johansson
Vollendet
2019-11-12
701179
| Höchstes Gebot | 4 200 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Grottförvandling, signerad och daterad på baksidan Albert Johansson 1962, blandteknik limfärg/akvariesand/betongspackel på pannå, 91x122 cm,